Zarejestrowane sesje video

Vtorek Technologiczny z Cato Networks

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Mariusz Rzepka - Cato Networks oraz inż. Kazimierz Jantas - KappaData Poland

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Najbliższy Vtorek Technologiczny poświęcimy technologii sieciowej architektury SASE, która stanowi efektywne połączenie sieci SD-WAN z rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa oraz umożliwia zbudowanie funkcjonalnych i odpornych na cyberzagrożenia środowisk chmurowych. Termin SASE został po raz pierwszy ujęty w raporcie „The Future of Network Security Is in the Cloud" i włączony do dyskusji o technologii cloud i bezpieczeństwie danych za sprawą analityków Gartnera.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy ekspertów z Kappa Data Poland oraz Cato Networks. Obie firmy dysponują świetnymi kompetencjami w zakresie innowacyjnych rozwiązań konwergencji sieci i bezpieczeństwa w chmurze. Podczas webinaru omówimy nie tylko teoretyczne zasady i funkcjonalność dostępnych dziś technologii. Przeprowadzimy również pokaz techniczny oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane ze współczesnymi wyzwaniami dla działów IT, które planują migrację swoich systemów do chmury.

Na spotkanie z Mariuszem Rzepką z Cato Networks oraz inż. Kazimierzem Jantasem z KappaData Poland zapraszamy we wtorek, 20 września 2022 r., o godz. 11.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »