Zarejestrowane sesje video

Rozwiązania CommVault szansą na zwiększenie bezpieczeństwa IT polskich firm

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Grzegorz Szostak, S4E

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

W kwietniu tego roku spółka VECTO dołączyła do grona autoryzowanych partnerów CommVault, globalnego lidera w dziedzinie backupu, zarządzania chmurą i infrastrukturą IT, a także odzyskiwania danych. Systemy i oprogramowanie biznesowe do zarządzania danymi tej firmy należą do najbardziej renomowanych rozwiązań tego typu na całym świecie. Według prestiżowego raportu Gartnera, spółka jest zaliczana do ścisłej czołówki innowatorów w zakresie backupu i odtwarzania kopii zapasowych w centrach przetwarzania danych. Analitycy Gartner szczególnie wysoko ocenili firmę w opracowaniu „Critical Capabilities for Data Center Backup and Recovery Solutions", w którym otrzymała najwyższe noty we wszystkich obszarach zastosowań.

Najbliższy Vtorek Technologiczny poświęcimy omówieniu rozwiązań CommVault, które stanowią dla polskich firm szansę na zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa, w tym również ochrony przed atakami hakerskimi i incydentami typu ransomware, utratą danych wskutek błędów ludzkich lub nagłych awarii firmowych systemów IT.
Webinar poprowadzi Grzegorz Szostak z S4E, ekspert w dziedzinie technologii hyperkonwergentnej oraz innowacyjnych systemów backupu.
Vtorek Technologiczny, 24 maja 2022 r., godz. 11:00

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »