Zarejestrowane sesje video

Prezentacja nowych biznesowych laptopów w portfolio Dell Technologies

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Kamil Jóźwiak - ekspert Dell Technologies

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Prezentacja nowych biznesowych laptopów w portfolio Dell Technologies

Zapraszamy na kolejną edycję Vtorku Technologicznego, podczas którego omówimy najnowszą ofertę biznesowych laptopów sygnowanych przez światowego giganta innowacji – koncern Dell Technologies. Prezentację poprowadzi Kamil Jóźwiak - ekspert Dell Technologies i pasjonat nowych technologii ICT. Organizatorem wydarzenia jest VECTO, Platinum Partner Dell Technologies w Polsce.

Agenda webinaru:

1. Hybrydowa architektura Intel Core 12. generacji.
2. Przegląd najnowszych laptopów Dell
3. Akcesoria wspierające produktywność i komfort pracy
4. Optymalizacja cyklu życia produktów

Vtorek Technologiczny, 26 kwietnia 2022 r., godz. 11.00.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »