Zarejestrowane sesje video

Dlaczego warto rozważyć nowy Data Domain DD6400 – Szybkość, Bezpieczeństwo, Koszty

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Daniel Olkowski, System Engineer w Dell Technologies

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Jak wskazują dane tegorocznego Raportu VECTO: „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2022", już niemal 70 proc. polskich przedsiębiorstw potwierdza wystąpienie incydentów naruszających bezpieczeństwo firmowych danych.

O ile nie jesteśmy w stanie przewidzieć czasu i sposobu cyberataku, o tyle możemy skorzystać z rozwiązań prewencyjnych, które zabezpieczają dane firmowe i systemy IT i minimalizują koszty przywrócenia pełnej funkcjonalności infrastruktury informatycznej. Od lat, jednym z najszerzej rekomendowanych produktów w przeciwdziałaniu efektom ransomware i różnego rodzaju utracie danych jest sygnowane przez DELL EMC rozwiązanie Data Domain, a jego najnowsza wersja zostanie omówiona podczas najbliższego Vtorku Technologicznego.

O tym, dlaczego produkt zyskał powszechną renomę oraz o kosztach jego wdrożenia opowie nam niezawodny Daniel Olkowski, który systemami Data Protection zajmuje się od ponad 20 lat. Nasz prelegent specjalizuje się w skomplikowanych projektach, takich jak Cyber Recovery, zabezpieczaniem krytycznych środowisk oraz tworzeniem infrastruktury IT zorientowanej na usługi.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z technologią, która znajduje zastosowanie na pierwszej linii frontu na technologicznej wojnie z cyberprzestępczością.

Vtorek Technologiczny, 29 marca 2022 r., godz. 11.00

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »