Zarejestrowane sesje video

Bezpieczeństwo IT z wykorzystaniem rozwiązania SonicWall

Godzina:

11:00

Prowadzący:

Paweł Najsarek

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Rozwój cyfryzacji jest procesem pożądanym i trudno dziś myśleć o sukcesie w biznesie bez wykorzystania narzędzi IT. Rewolucja technologiczna, której jesteśmy świadkami, poza szansami niesie jednak szereg ryzyk, których niedostrzeganie może być dla każdej firmy druzgocące. Polska jest niezmiennie w gronie państw szczególnie narażonych na aktywność cyberprzestępców. Codzienne doniesienia o próbach lub skutecznych atakach hakerskich na polskie firmy są zresztą tego najlepszym dowodem. Tymczasem istnieją narzędzia, które pozwalają minimalizować ryzyka i chronić infrastruktury IT przed współczesnymi zagrożeniami.

Jednemu z takich rozwiązań poświęcimy najbliższy Vtorek Technologiczny. O produktach SonicWall opowie nam ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa – Paweł Najsarek z SonicWall.

Vtorek Technologiczny, 22 lutego 2022 r., godz. 11.00

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »