Zarejestrowane sesje video

Dell IDPA - jedno rozwiązanie, wiele możliwości

Godzina:

10:00

Prowadzący:

Łukasz Olszak, DELL EMC Solution Architect Leader w S4E

Forma:

webinar

Cena:

bezpłatne

Najbliższy Vtorek Technologiczny poświecimy nowoczesnemu narzędziu do ochrony danych od Dell EMC - Integrated Data Protection Appliance. Dzięki połączeniu macierzy, serwerów, wirtualizacji i oprogramowania w jeden zintegrowany system, IDPA jest dziś najbardziej innowacyjnym narzędziem do ochrony danych, pamięci masowych i całej wirtualnej infrastruktury. Gwarantuje bezpieczeństwo, błyskawiczne przetwarzanie danych oraz ich analizę. Dodatkowo umożliwia pełną skalowalność systemu – zarówno od strony sprzętowej, jak i technologii chmurowej. Serdecznie zapraszamy inżynierów IT oraz wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem ochrony danych do udziału w bezpłatnym webinarze. Przed uczestnikami odkryjemy szereg właściwości innowacyjnej technologi od Dell EMC oraz przekonamy się, w jaki sposób już dziś zadbać o bezpieczeństwo jutra.

Zobacz video

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium

(naciśnij przycisk i przejdź do nagrania na YouTube)

Vtorek Technologiczny

to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Zobacz archiwum »

Organizator

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.
VECTO posiada status PLATINUM PARTNER w programie partnerskim DELL EMC.

Dowiedz się więcej »